Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOLOROWY KOT 2"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy – „Kolorowy kot” 30 x 40 cm

Zestaw „Kolorowy kot” pozwoli Ci własnoręcznie wykonać efektowny obraz metodą haftu diamentowego pełnego. Kiedy już pokryjesz płótno równomiernie niewielkimi diamencikami o jednakowym kształcie, otrzymasz przepiękną grafikę o trójwymiarowej fakturze, która zachwyci Cię żywymi kolorami, a koci portret z pewnością ozdobi jedno z pomieszczeń w Twoim domu.

Haft diamentowy – zwierzęta jako dzieła sztuki

Oferowany obraz przedstawia głowę majestatycznego, długowłosego kota, który patrzy w skupieniu poza kadr. Uwagę zwraca tu przede wszystkim ciekawa stylistyka – nieco popartowa, przypominająca graffiti i przywodząca na myśl współczesną sztukę plakatu. Kolory są płaskie i mocno abstrakcyjne – dominują niebieski, różowy, żółty, zielony – przez co grafika jest pełna energii, żywa i wzbudza wiele pozytywnych uczuć. Niewielki rozmiar obrazu „Kolorowy kot” – 30 x 40 cm – sprawia, że jest on niezwykle uniwersalny, mogą po niego sięgnąć zarówno początkujący twórcy, jak i ci zaawansowani. Gotowe dzieło będzie wspaniałą i nietuzinkową ozdobą każdego wnętrza.

„Kolorowy kot” – 30 x 40 cm

Oferowany przez nas zestaw do haftu diamentowego pełnego cieszy się świetnymi opiniami wśród naszych klientów i dużą popularnością. Obraz „Kolorowy kot” (30x40 cm) dostępny jest w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie – to doskonały prezent zarówno dla kogoś, kto lubi kreatywnie spędzać czas.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...