Wczytuję dane...
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOT I PIES"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Wyjątkowy haft diamentowy – “Kot i pies”

Chcesz wykonać techniką haftu diamentowego dzieło, które będzie przypominało zdjęcie? Taki efekt najłatwiej uzyskać przy tworzeniu obrazów na podstawie realistycznych grafik, co doskonale sprawdza się w przypadku haftu diamentowego. “Kot i pies” stanowią tego najlepszy przykład. Obraz, jaki stworzysz z tym zestawem, tematyką nawiązuje do uroczych zdjęć najpopularniejszych zwierząt domowych, które są świetnymi przyjaciółmi człowieka. To sposób na połączenie miłości do czworonogów oraz artystycznej pasji w jednym. Soczyste barwy kojarzące się z wiosną i urocze zwierzaki: szczeniak i kotek sprawiają, że zestaw ten to doskonały wybór dla artystów w każdym wieku.

Haft diamentowy – zwierzęta domowe

Uroczy szczeniaczek i mały kotek to przepis na idealną ozdobę każdego pomieszczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jako przepiękną dekorację wykorzystać właśnie gotowy obraz wykonany techniką haftu diamentowego. Zwierzęta domowe to tematyka, która doskonale pasuje do każdego wnętrza. Żywe kolory stanowią dodatkowe urozmaicenie pod względem wizualnym. Każdy koralik w odpowiedni sposób oddaje swoją barwę, co sprawia, że gotowy obraz jest wyraźny i odwzorowuje schemat w najdrobniejszych szczegółach.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...