Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "UŚMIECHNIĘTE SŁOŃCE"

Wymiary obrazu: 45cm x 45cm (nadruk około 40cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 20 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy 45×45 cm - „Uśmiechnięte słońce”

Dostępny w naszym sklepie haft diamentowy „Uśmiechnięte słońce” pięknie się prezentuje i zaskakuje kolorystyką. W środku grafiki znajduje się uśmiechnięta twarz o kobiecych rysach i jasnozielonych oczach, dodatkowo udekorowana sercami. Promienie na zewnątrz natomiast niejako przeplatają się z zielonymi liśćmi, pomiędzy którymi można zauważyć łodygi z przepięknymi pąkami kwiatów.

Słońce od tysiącleci można spotkać w sztuce praktycznie każdej kultury na świecie. Symbol ten od zawsze kojarzy się z ciepłem, światłem, bezpieczeństwem, a także rozwijającą się naturą. To właśnie słoneczne dni napędzają ekosystem do rozwoju po ciemnych i chłodnych porach roku, dlatego niemal zawsze kojarzymy słońce pozytywnie. Podobne skojarzenia można uzyskać patrząc na ukończony obraz z haftu diamentowego.

Dodatkowo na grafice znajdują się podobizny ptaków oraz owadów, takich jak motyle czy pszczoły. To kolejna oznaka, że omawiany produkt nawiązuje do natury, a więc w szczególności wiosny, kiedy organizmy budzą się do życia.

Diamond painting „Uśmiechnięte słońce” - haft diamentowy

Haft diamentowy „Uśmiechnięte słońce” hipnotyzuje mnogością kolorów. Są pastelowe, jednak nie wybijają się zbyt mocno. Dominujące barwy to żółty, czerwony i niebieski.

Cena produktu w naszym sklepie jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę jego jakość oraz masę zabawy, jaką może zapewnić. Gotowy obraz na pewno będzie świetnie wyglądać na ścianie w salonie czy w sypialni.

Zestaw zawiera 20 tysięcy elementów, dlatego zabawa w tym przypadku na pewno zajmie co najmniej kilka godzin. Będzie wymagała ona skupienia i cierpliwości, jednak to wspaniała rozrywka dla wszystkich, zarówno dużych, jak i małych. To również doskonały pomysł na wspólną aktywność dla całej rodziny.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...