Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "OKO I MOTYL"

Wymiary obrazu: 45cm x 45cm (nadruk około 40cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 20 tys. elementów

Diamenciki: kwadratowe

Haft diamentowy - oko i motyl

Dostępny w ofercie naszego sklepu haft diamentowy “oko i motyl” to propozycja dla ambitnych osób, które nie boją się wyzwań. Na obrazie dostrzec można dużą ilość barw, które w naturalny sposób łączą się ze sobą oraz przenikają. Na pierwszym planie dostrzec można fragment twarzy kobiety z pięknie wyeksponowanym okiem. Długie rzęsy, barwy tęczówki oraz makijażu sprawiają, że kobieta przyciąga wzrok. Sama tęczówka przechodzi od barwy brązu, poprzez wyrazistą zieleń, aż po niebieski, jest piękna oraz niespotykana w codziennym życiu. Uwagę zwracają również barwy tęczy, które okalają oko znajdującej się na obrazie postaci. Kobieta ma wykonany dokładny makijaż oka, zaczynając w kącikach od barw i odcieni żółtego oraz pomarańczowego, przechodząc w zieleń oraz ciemny pigment. Powieki zostały podkreślone perfekcyjnie wykonanym makijażem, a na rzęsy nałożono tusz. W górnej części obrazu widać również rozmyte kolory tęczy, które wzajemnie się przenikają i dodają obrazowi lekkości.

Haft diamentowy z okiem - hipnotyzujące barwy

Dolna część obrazu to postać dużego motyla, który siedzi na policzku kobiety. Same czułki dotykają bezpośrednio dolnej powieki oka. Ten majestatyczny okaz nadaje kobiecie jeszcze bardziej egzotycznego wyglądu. Skrzydła widoczne na hafcie diamentowym z okiem utrzymane są we wszystkich kolorach tęczy, zaczynając od dołu od pomarańczowego, poprzez zielony kolor, kończąc na intensywnej czerwieni i różu. Takie przedstawienie motyla jest spójne z wizerunkiem samej kobiety. Haft diamentowy prezentuje się bardzo atrakcyjnie, wszystko za sprawą odpowiedniej kompozycji barw. Jedynym subtelnym elementem jest tutaj kolor skóry kobiety, który widoczny jest na obrazie. Nasi stali klienci w opiniach podkreślają, że obraz jest wymagający, ale sprawia dużo przyjemności w trakcie jego wykonywania. Może być doskonałą ozdobą domu. Cena jest bardzo atrakcyjna, co dodatkowo zachęca do zakupu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630489

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...