Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOCI SEN"

Wymiary obrazu: 45cm x 65cm (nadruk około 40cm x 60cm)

Pełny haft: ponad 30 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Koty towarzyszą ludziom już od tysięcy lat. W niektórych kulturach i kręgach na przestrzeni wieków były (i są do dziś) uznawane za istoty święte. Kult kotów kojarzony jest przede wszystkim ze starożytnym Egiptem, gdzie za skrzywdzenie tego zwierzęcia lub doprowadzenie do utraty przez nie życia groziła kara śmierci. Te fascynujące stworzenia cieszą się popularnością do dziś, a my, chcąc zadowolić naszych klientów, dodaliśmy do oferty prezentowany tu wyjątkowy obraz – haft diamentowy, który przedstawia rozmarzonego kota.

Haft diamentowy – kot i jego sen

Znajdujący się na tej podstronie naszego sklepu diamentowy haft z kotem w roli głównej to piękny, pełny detali obraz, który doskonale ozdobi w każdą ścianę w domu. Ma dość spory rozmiar, więc nada się doskonale dla artystów, którzy mają już doświadczenie w pracy tą techniką. Zestaw dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Grafika przedstawia surrealistyczne zdarzenie, a mianowicie spotkanie kota z unoszącą się w powietrzu złotą rybą, w której kształt wpisane są zegary wskazujące różne godziny. Można więc założyć, że ma ona symbolizować upływ czasu. Pojedynczy zegar otacza także ogon znajdującego się na obrazie kota. Całość została wzbogacona wspaniałym tłem w postaci rozgwieżdżonego nieba, na którym miejscami można dostrzec chmury i obłoki w odcieniach czerwieni.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469492

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...