Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 55 cm (nadruk około 40cm x 50cm)
 • Pełny haft: ponad 20 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 45 × 55 cm - „Japońska kobieta”

Zapraszamy do zanurzenia się w świecie orientu, dzięki zakupowi tego wyjątkowego haftu diamentowego. „Japońska kobieta” to przepiękny model zarówno pod względem wzoru, jak i kolorystyki. Postać ma złożone ręce oraz powabnie spogląda przed siebie. Jest ubrana w kolorowe kimono z motywem morskich fal, które przywodzą na myśl słynną Wielką Falę w Kanagawie. Na głowie kobiety znajdują się liczne ozdoby, takie jak szpilki, łańcuszki czy egzotyczne kwiaty. W tle natomiast można zauważyć masę wielobarwnych motyli.

Orientalne wzornictwo tego produktu przyciąga uwagę i nie można się dziwić pozytywnym opiniom osób, które zaopatrzyły się w ten model. Paleta barw jest tutaj bardzo zróżnicowana. Jasne, niemal białe tło kontrastuje z przelatującymi małymi motylami, dlatego postać kobiety jeszcze lepiej wyróżnia się na pierwszym planie. Ona sama natomiast jest wielobarwna - kimono mieni się odcieniami granatu, błękitu, złota, fioletu i czerwieni.

„Japońska kobieta” - haft diamentowy

Zestaw do diamond paintingu „Japońska kobieta” składa się z ponad 20 tysięcy elementów. Zapewni kilka godzin doskonałej zabawy - zarówno w pojedynkę, jak i z całą rodziną.

Haft diamentowy „Japońska kobieta” jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Kryształki pięknie odbijają światło. Ponadto produkty wysyłamy z Polski, dlatego paczka trafia do klienta szybko. Kolejnym atutem wzoru jest atrakcyjna cena. Zapraszamy do zakupów!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...