Wczytuję dane...

Rozmiar A5 (20x15 cm)

Obraz zdrapka - rozmiar A5

Obrazy do zdrapywania to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu zarówno dla młodszych, jak i starszych artystów, którzy lubią kreatywne zabawy. Magiczna zdrapka dla dzieci będzie stanowiła świetne narzędzie rozwijające umiejętności manualne. Ponadto gotową pracę można zawiesić w pokoju malucha – własnoręcznie wykonana ozdoba zawsze wygląda najpiękniej! Wszystkie produkty z niniejszej kategorii mają format A5, który jest uniwersalny. Dzięki niewielkim wymiarom, zdrapkę można np. spakować do plecaka czy torebki i zająć się relaksującym zdrapywaniem poza miejscem zamieszkania. Ponadto każdy zestaw zawiera 4 obrazy.

Czytaj więcej...

Zdrapki A5 cieszą się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu i trudno się temu dziwić. To zabawa na długie godziny, a wszystkie zestawy dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieustannie dbamy o rozwój naszej oferty dotyczącej obrazów do zdrapywania, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz w tej kategorii idealny wzór dla siebie lub swojego dziecka.

Obrazy zdrapywane – doskonała zabawa dla małych i dużych

Jeżeli poszukujesz unikatowych zdrapek w formacie A5, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i umożliwiają tworzenie wyjątkowych obrazów, koniecznie zapoznaj się z produktami, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Do Twojej dyspozycji oddajemy magiczne obrazy – zdrapki A5, które zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. W zestawach znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia dzieła sztuki: bambusowy ołówek, czarne plansze do zdrapywania oraz kopertę do bezpiecznego przechowywania całości.

Własnoręczne wykonanie obrazu nie jest trudne, wymaga za to sporo skupienia i uwagi. Wystarczy, że za pomocą specjalnego rysika zdrapiesz w zaznaczonych miejscach warstwę farby, którą pokryty jest arkusz, by odkryć znajdujące się pod nią piękne kolory. Uzyskasz w ten sposób grafiki przedstawiające niezwykłe pejzaże, portrety bajkowych postaci, scenki rodzajowe i wiele innych motywów.

Magiczna zdrapka dla dzieci i dorosłych – opinie

Oferowane przez nas zdrapki cieszą się doskonałymi opiniami klientów naszego sklepu. Doceniają oni przede wszystkim duży wybór wzorów, a także ich różnorodną tematykę. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie obrazy zdrapywane w zestawach składających się z czterech unikatowych plansz. Jeżeli szukasz sposobu na zainteresowanie swojego dziecka kreatywnymi zajęciami, to doskonale sprawdzą się w tym celu właśnie obrazy do zdrapywania.

Obrazy do zdrapywania – sklep

Zadowolenie osób, które decydują się na zakupy w naszym sklepie, jest dla nas sprawą priorytetową, więc możesz liczyć na szybką wysyłkę zamówionych przez siebie zestawów. Jeżeli szukasz zdrapek, które wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, to na pewno będziesz usatysfakcjonowany tymi, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

Magiczne obrazy – zdrapki w atrakcyjnej cenie

Zestawy do tworzenia obrazów – zdrapek dostępne są w naszej ofercie w bardzo korzystnych cenach. Znajdziesz tutaj zarówno skomplikowane wzory, a także dosyć proste rysunki, które doskonale sprawdzą się w przypadku najmłodszych artystów. To prosty sposób na tworzenie własnych dzieł sztuki z niewielką “pomocą” nadrukowanego szablonu. Gotowy obraz doskonale sprawdzi się jako nietypowa ozdoba w każdym pomieszczeniu!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.