Wczytuję dane...

Rozmiar A4 (30x21 cm)

Obraz zdrapka - rozmiar A4

Obrazy do zdrapywania to prawdziwe dzieła sztuki, które szybko mogą przenieść Cię w świat oryginalnej artystycznej rozrywki. Mają uniwersalny rozmiar - format A4 - dzięki czemu dają wyzwanie na dłuższy czas. Kompletne zestawy dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do samodzielnego tworzenia magicznych obrazów. Od Ciebie zależy, w jak długich sesjach zamierzasz pracować i ile z niesamowitego krajobrazu chcesz odkryć naraz. Obrazy zdrapywane tworzone są na prostej zasadzie zwykłej zdrapki.

Czytaj więcej...

Tym jednak, co wyróżnia te niezwykłe propozycje, jest efekt końcowy, jaki zobaczysz po zakończeniu swojej pracy. Po wydrapaniu wszystkich zaznaczonych elementów ukazują się zachwycające obrazy, które same w sobie stanowią idealne urozmaicenie każdego pomieszczenia. Gotową grafikę A4 możesz powiesić na ścianie lub postawić w dobrze widocznym miejscu, w każdej chwili ciesząc się widokiem samodzielnie przygotowanego dzieła sztuki. Tak umiejętnie dobrany dodatek z pewnością zdobędzie wiele pozytywnych opinii wśród Twoich gości. Warto dodać, że wszystkie produkty w rozmiarze A4 zawierają 4 zdrapki, dzięki czemu zdrapywanie zapewni długie godziny rozrywki.

Obrazy zdrapki dla małych i dużych

Tworzenie obrazów do zdrapywania opiera się na prostej technice wydrapywania określonych wzorów za pomocą dołączonego do zestawu bambusowego ołówka. Zdrapywanie kolejnych części przynosi odkrycie zaskakujących połączeń perfekcyjnie żywych kolorów. Magiczne obrazy powstające w efekcie tworzenia to najpiękniejsze dekoracje same w sobie.

Uniwersalny rozmiar – A4 – sprawia, że jest to propozycja zarówno dla początkujących artystów, jak i tych zaawansowanych. Zdrapki nie są zbyt trudne do wykonania i pracochłonne, ale zapewniają rozrywkę na dłuższy czas. Ich wymiary powodują, że gotowe obrazy będą świetną, choć nie dominującą ozdobą na każdej ścianie – można również zestawić razem wszystkie arkusze z danego kompletu i zyskać dużą, imponująca dekorację.

Magiczne obrazy – zdrapki, czyli prostota i zabawa w jednym

Obrazy – zdrapki do idealna propozycja dla każdego, kto chce poćwiczyć swoje zdolności manualne, jednocześnie oczekując uzyskania pięknego rezultatu już za pierwszym razem. Proponowane przez nas propozycje jak najbardziej dają taką możliwość – praca opiera się tu na wcześniej przygotowanym szablonie, który wyznacza miejsca właściwe do zdrapania. W kompletnych zestawach dostępnych w naszym sklepie znajdziesz również praktyczne narzędzie do wydrapywania poszczególnych elementów w formie bambusowego ołówka. Rysik dobrze leży w dłoni, dzięki czemu zestaw może być zastosowany także jak magiczna zdrapka dla dzieci. Zdrapywanie szablonu w odpowiednich miejscach za pomocą precyzyjnego narzędzia ćwiczy umiejętności manualne, rozwijając także cierpliwość. Taki trening będzie idealny nie tylko dla najmłodszych, ale również wszystkich dorosłych, którzy poszukują nowej, rozwijającej formy rozrywki. W opinii wielu zadowolonych klientów obrazy zdrapywane to jeden z najlepszych sposobów na trenowanie nowych umiejętności w zaciszu własnego domu.

Obrazy zdrapywane w sklepie Haft Diamentowy

Magiczne obrazy A4 to przede wszystkim bogactwo wyboru – nie musisz ograniczać się do jednej propozycji. Po opiniach oraz popularności zdrapek jednoznacznie widać, że jest to propozycja wręcz uzależniająca! W naszym sklepie znajdziesz wiele wzorów, zarówno jeśli chodzi o magiczną zdrapkę dla dzieci, jak i obrazy zdrapywane dla dorosłych. Posiadamy szeroki wybór grafik A4 z motywami zwierzęcymi, architektonicznymi oraz wieloma innymi. Wszystkie produkty dostępne są w atrakcyjnej cenie, zatem jeśli poszukujesz idealnej rozrywki na długi wieczór, to magiczne obrazy w zdrapywanej formie są jak najbardziej dla Ciebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.