Wczytuję dane...

Rozmiar A3 (40x28 cm)

Obraz zdrapka - rozmiar A3

Obrazy zdrapywane są coraz popularniejszym sposobem na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Jest to nie tylko świetne rozwiązanie dla całych rodzin – doskonale sprawdzi się także podczas relaksujących samotnych wieczorów, które chcesz przeznaczyć tylko dla siebie. To wspaniały pomysł na pobudzenie swojej wyobraźni i stworzenie zachwycającego obrazu, który przyozdobi wybrane przez Ciebie miejsce. Obrazy – zdrapki zapewnią Ci fantastyczną zabawę, dzięki której pod czarnym arkuszem odkryjesz przepiękne barwy układające się w grafikę. Wszystkie produkty mają format A3, dlatego praca nad produktem zapewnia długotrwałą rozrywkę. Większy rozmiar obrazu sprawia natomiast, że będzie się on pięknie prezentować na ścianie. Każdy zestaw zawiera jedną dużą zdrapkę.

Czytaj więcej...

Magiczna zdrapka dla dzieci – sklep

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę najlepszej jakości produktów, które wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem i zróżnicowaniem wzorów. Dzięki temu odkryjesz u nas zarówno najpiękniejsze miasta, jak i niesamowite zwierzęta, które z pewnością spodobają się także Twojemu dziecku. Obrazy do zdrapywania w formacie A3 pozwolą Ci na oczyszczenie umysłu podczas spędzania relaksujących chwil z Twoją pociechą. Co więcej, zdrapki nie tylko będą elementem cudownej zabawy, ale także pozwolą na ćwiczenie sprawności manualnej oraz wpłyną na rozwijanie artystycznych zdolności. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące proponowanych przez nas zestawów, chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat techniki pracy nad obrazami lub nie wiesz po prostu, który wzór wybrać – skontaktuj się z nami.

Obrazy do zdrapywania – na czym to polega?

Magiczne obrazy – zdrapki są niezwykle prostym sposobem na urozmaicenie sobie czasu, a cała zabawa nie jest skomplikowana. Do jej rozpoczęcia potrzebny jest specjalny rysik, przy pomocy którego należy zdrapywać górną warstwę czarnej farby. Ponadto na arkuszu znajdują się oznaczone miejsca, jakie należy wydrapać, co znacznie ułatwia całe zadanie.

Spory rozmiar dostępnych w tej kategorii grafik – format A3 – to gwarancja długiej zabawy. Świetnie sprawdzą się one zwłaszcza dla osób, które mają już doświadczenie w tworzeniu obrazów tą techniką. Praca nad nimi wymaga nieco cierpliwości oraz dużo uwagi i precyzji, jednak gotowe dzieło tej wielkości z pewnością będzie wyglądało naprawdę imponująco.

Magiczne obrazy – atrakcyjna cena

W naszym sklepie każdego dnia dbamy o to, aby oprócz najwyższej jakości produktów, zapewnić Ci również atrakcyjne ceny. Doskonale wiemy, że koszt jest jednym z kluczowych czynników wpływających na Twoją decyzję. Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie przekładające się na znajomość rynku, a także preferencji naszych klientów. Dzięki temu możemy dopasowywać się do Twoich potrzeb i zapewnić Ci wysokie standardy obsługi. W wyniku tego w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować.

Obrazy do zdrapywania – opinie naszych klientów

Oferowane w naszym asortymencie zdrapki A3 cieszą się bardzo dobrymi opiniami klientów, co wynika nie tylko z ich konkurencyjnej ceny, ale także z wysokiej klasy wykonania. Dzięki temu nasze produkty zyskują na popularności i są fantastycznym rozwiązaniem dla każdego miłośnika sztuki i prac manualnych. Pozwalają na zrelaksowanie się, a także na oryginalne spędzanie wolnego czasu. Po zdrapaniu wybranego przez Ciebie magicznego obrazu możesz z dumą umieścić go w centralnym punkcie swojego mieszkania lub domu, gdzie nie tylko będzie się znakomicie prezentował, ale także przypomni Ci o przyjemnych chwilach spędzonych na pracy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.