Wczytuję dane...

Przybory

Scratch Painting - akcesoria do zdrapek

Jeśli posiadasz kolekcję magicznych obrazków zdrapek lub znasz kogoś, kto chętnie podejmuje się tego rodzaju rysunków w wolnym czasie, powinieneś również zakupić akcesoria, które umożliwiają wykonanie niesamowitego plakatu zdrapki w krótkim czasie. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowo stylowy zestaw narzędzi dla Ciebie lub pasujący idealnie na prezent na każdą okazję.

Czytaj więcej

Scratch-painitng – akcesoria do plakatu zdrapki

W naszym asortymencie obok rozmaitych obrazów różnej wielkości do scratch-paintingu znajdziesz także niezbędne przybory do tej kreatywnej rozrywki. Wśród nich przygotowaliśmy gotowy zestaw narzędzi do wykonywania obrazów-zdrapek, dzięki któremu nie musisz martwić się o to, że brakuje Ci narzędzi do wykonania magicznych zdrapek, które dostałeś w prezencie. Jeśli cenisz sztukę i kunsztownie zaprojektowane przedmioty, ten przybornik z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nasz zestaw przyrządów jest bowiem zapakowany w ozdobne, estetycznie wykończone puzderko. To także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub znajomego, który jest zagorzałym fanem rysunków typu scratch-painting.

Praktyczne akcesoria – wykonaj piękny plakat zdrapkę

W naszym zestawie narzędzi do scratch-paintingu znajdziesz wszelkie niezbędne przybory, które pozwolą Ci wygodnie wykonać zdrapkę obraz. Każdy przybornik zawiera 4 elementy do tworzenia tego typu rysunków:

  • bambusowy patyczek: podstawowe narzędzie do tworzenia obrazu-zdrapki
  • drapak: służy do zdrapywania farby na większej powierzchni
  • dodatkowy drapak: drapak do mniejszych pól z dwoma różnymi końcówkami
  • pędzelek: do sprawnego usuwania zdrapanych elementów

Wysoka jakość w niskiej cenie – akcesoria scratch-painting

Nasz sklep stawia na pierwszym miejscu jakość i trwałość oferowanych produktów. Jeśli szukasz sprawdzonych narzędzi, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz zestaw przyborów do wykonywania plakatu zdrapki jest nie tylko wyjątkowo praktyczny i estetycznie wykonany, ale przede wszystkim wyróżnia się wysoką jakością, dlatego posłuży Ci na długo.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.