Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "TYGRYS I SMOK"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Kreatywny haft diamentowy - Tygrys i smok 55x75 cm

Wzór obrazu Tygrys i smok 55 × 75 cm zachwyca przede wszystkim wyjątkową kompozycją barw, która jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Zastosowanie specjalnej techniki pełnego haftu diamentowego dostępnego w naszym sklepie sprawia, że całe płótno zostaje wypełnione specjalnymi koralikami o wręcz magicznych barwach. Takie działanie skutkuje  uzyskaniem niesamowitego efektu końcowego w postaci wyjątkowego obrazu haftu diamentowego. „Zwierzęta” to specjalna seria, w ramach której możesz samodzielnie wykonać wyjątkowe wizerunki najbardziej zachwycających stworzeń. Jest to możliwe dzięki naszym zestawom dostępnym w atrakcyjnej cenie.

Obraz przedstawiający tygrysa i smoka na tle spienionych fioletowych fal to również wspaniały pomysł na prezent, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. Korzystając z możliwości haftu diamentowego, możliwe jest stworzenie obrazu z wizerunkiem zwierząt, które może stanowić niebanalną ozdobę wnętrza.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469461

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...