Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 55 cm (nadruk około 40cm x 50cm)
 • Pełny haft: ponad 20 tys. elementów
 • Diamenciki: kwadratowe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Haft diamentowy — zwierzęta

Szukasz przyjemnego zajęcia na długie godziny? Postaw więc na haft diamentowy! Dostępny na tej podstronie zestaw umożliwia samodzielne wykonanie wyjątkowego obrazu, który przedstawia majestatycznego konia w galopie. Umieszczony na grafice rumak ma piękne kasztanowe umaszczenie oraz czarną grzywę i ogon. Na grzbiecie jego nosa znajduje się natomiast niewielka zmiana umaszczenia w kolorze białym. Biegnący koń to niesamowicie wyglądający obraz, który z pewnością będzie wyjątkową ozdobą Twojej sypialni lub salonu, szczególnie jeśli Twoje mieszkanie urządzone jest w stylu wiejskim lub rustykalnym.

Haft diamentowy koń — dlaczego warto?

Haft diamentowy 45x55 to produkt bardzo chętnie wybierany przez naszych klientów. Jego wyjątkową jakość potwierdzają liczne opinie pozostawiane przez użytkowników. Zwracają oni uwagę głównie na precyzyjne wykonanie oraz oryginalne wzory naszych haftów diamentowych. Tym, co jeszcze wyróżnia produkty oferowane przez nasz sklep, jest ich konkurencyjna i bardzo korzystna cena, która całkowicie odpowiada wysokiej jakości.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...