Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 50cm x 110 cm (nadruk około 45cm x 105cm)
 • Pełny haft: ponad 55 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Haft diamentowy duży — niesamowite dzieło sztuki

Dzięki przygotowanym przez nas zestawom haftu diamentowego można stworzyć oryginalne dzieła sztuki, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba sypialni czy salonu. Obraz przedstawiający majestatyczne łabędzie, który można wykonać za pomocą tego zestawu prezentuje się fantastycznie. Na grafice możemy dostrzec dwa ptaki, które spotkały się podczas pełni księżyca na tafli jeziora w otoczeniu pięknych kwiatów. Widać wyraźnie, że łabędzie łączy uczucie, co jest jasno komunikowane przez ich delikatnie stykające się głowy, a także kształt serca, który wspólnie tworzą. Jest to obraz zawierający piękną i subtelną symbolikę, który z całą pewnością zwróci uwagę gości i nie tylko. W procesie produkcji każdy najmniejszy szczegół został dokładnie przemyślany, aby efekt był jeszcze bardziej zachwycający.

Haft diamentowy 50x110 — czy warto?

Wiele osób zastanawia się , czy warto postawić na haft diamentowy. Ptaki to obraz bardzo chętnie wybierany przez naszych klientów. Jego wysoką jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. Haft diamentowy 50x110 jest chwalony głównie ze względu na niesamowity realizm oraz samą prostotę w wyklejaniu koralików. Produkt ten, oferowany przez nasz sklep, to także bardzo korzystna cena, która idzie w parze z najwyższą jakością.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...