Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

„Zakochany kundel” - haft diamentowy

Ukończona grafika przedstawia kadr z filmu animowanego Walta Disneya o tym samym tytule. Na obrazku znajdują się główne postacie - dwa kochające się pieski Lady i Tramp. Zwierzątka okazują sobie czułość, siedząc bardzo blisko siebie, podczas gdy jedno „otula” drugie swoim ciałem. Oba pieski są szczęśliwe, co widać po ich oczach oraz uśmiechach.

Na obrazie dominującymi kolorami są szarość, brąz, biel i beż  - czyli kolory sierści bohaterów. Warto również zwrócić uwagę na detale, jakimi są obroże piesków. Zostały bowiem na nich umieszczone złote zawieszki z imionami. Są to elementy, które mimo niewielkich rozmiarów rzucają się w oczy ze względu na wyróżniającą się kolorystykę.

Haft diamentowy 40 × 50 cm - „Zakochany kundel”

Zestaw do diamond paintingu „Zakochany kundel” będzie doskonałym upominkiem dla wszystkich osób, które lubią tę animację i nie tylko. Kolorowa grafika wykonana z użyciem kryształków prezentuje się naprawdę świetnie oraz cieszy oko oglądających.

Osoby, które zdecydowały się już na zakup tego kompletu, są bardzo zadowolone z jego jakości oraz finalnego efektu, uzyskanego po ułożeniu obrazu. Warto więc zainteresować się tym haftem diamentowym, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jest dostępny u nas w przystępnej cenie.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 35cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...