Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SŁONECZNIKI"

Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 34cm x 44cm)

Pełny haft: ponad 18 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft Diamentowy - zestaw Słoneczniki 40 × 50 cm

Haft diamentowy słonecznik to zestaw, który pozwoli Ci na samodzielne ułożenie mozaiki w domowym zaciszu. Obraz przedstawia bukiet umieszczonych w wazonie słoneczników. W skład kompletu wchodzi obraz 40 x 50, okrągłe diamenciki oraz specjalny aplikator do nakładania kryształków na płótno. Do opakowania dołączona jest także instrukcja zamieszczenia diamencików, dzięki czemu otrzymany diamentowy obraz na pewno będzie doskonały.

Zalety i właściwości haftu diamentowego

Dzięki instrukcji rozmieszczenia diamencików na obrazie z pewnością będziesz zachwycony otrzymanym efektem końcowym swojej pracy. Sklep oferuje Ci obraz ze słonecznikami do samodzielnego ułożenia, którego cena jest przystępna dla wszystkich. Przy doborze wzoru mogą okazać się pomocne opinie innych kupujących. Haft składa się z pokrytego klejem płótna, na którym szczegółowo nadrukowano wzór słoneczników. Specjalny pojemniczek na drobne diamenty ułatwi proces ich przyklejania. Skończony obraz diamentowy może posłużyć Ci jako piękna ozdoba na ścianę.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469140

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...