Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "WIOSENNY RELAKS"

Wymiary obrazu: 45cm x 55cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy 45 × 55 cm - „Wiosenny relaks”

Dostępny w naszym sklepie zestaw do haftu diamentowego „Wiosenny relaks” umożliwia samodzielne ułożenie pięknego, wielobarwnego obrazu, który będzie wspaniale prezentował się w każdym wnętrzu. Grafika przedstawia bardzo zadbany ogród, najprawdopodobniej w stylu japońskim, co można wywnioskować po obecności kwitnących na różowo drzew wiśni czy charakterystycznej architektury w postaci czerwonego mostu nad rzeką i stojącej w jego pobliżu niskiej latarenki.

Na pierwszym planie najwyraźniejsza jest oczywiście tafla wody, której towarzyszą lilie oraz skały, a także przybrzeżne kwiaty różnego typu i kolorów. Piękne rośliny wyrastają po bokach ścieżki znajdującej się tuż nad brzegiem, natomiast w tle widać więcej wielobarwnych drzew wielu gatunków. Cały obraz ma mnóstwo kolorowych detali, które z pewnością przykują wzrok zarówno domowników, jak i gości.

„Wiosenny relaks” - haft diamentowy wysokiej jakości

Tym, co w szczególności zwraca uwagę w tym wspaniałym obrazie, jest odbicie rzeczywistości w tafli płynącej rzeką wody. To bardzo istotny detal, który sprawia, że cała grafika prezentuje się naprawdę dobrze. Oznacza to, że będzie świetnie wyglądać w Twoim domu w zasadzie wszędzie, gdzie go umieścisz.

Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zdecydowało się na zakup tego zestawu i wystawia mu pozytywną opinię - jego stworzenie stanie się świetną zabawą, której efekt będzie oszałamiający. Do tego taką rozrywkę możesz sobie dostarczyć w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469027

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...