Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

  Haft Diamentowy XXL - największy w Polsce

  Nazwa zestawu: "PRZYPRAWY ŚWIATA"

  Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.

  • Wymiary obrazu: 185 cm x 80 cm (nadruk około 180cm x 75cm)
  • Pełny haft: ponad 116 tys. elementów
  • Diamenciki: okrągłe
  • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

  Haft diamentowy 185 × 80 cm - „Przyprawy świata”

  Haft diamentowy „Przyprawy Świata” to niezwykła ozdoba, która przenosi w podróż po smakach i aromatach różnych kultur. Ten wyjątkowy zestaw do diamond paintingu zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własne arcydzieło.

  Wzór do haftu diamentowego przedstawia zestawienie różnorodnych przypraw z różnych zakątków świata. Możesz zobaczyć pieprz, cynamon, kurkumę, kolendrę, goździki i wiele innych składników przedstawionych w barwny oraz szczegółowy sposób. Diamond painting „Przyprawy Świata” to doskonały prezent dla miłośników kuchni, podróży i sztuki. Możesz podarować go jako upominek na urodziny, święta lub inną okazję.

  „Przyprawy Świata” - haft diamentowy XXL dla wymagających

  Prezentowany haft diamentowy składa się z około 116 tysięcy elementów, co czyni z niego jeden z większych produktów znajdujących się w naszym asortymencie. Gotowy obraz przyciąga wzrok za sprawą przemyślanej kompozycji i doskonale dobranych kolorów, a ponadto zapewnia długie godziny zabawy przy układaniu. Dzięki haftowi diamentowemu „Przyprawy Świata” będziesz mógł wyrazić swoją pasję do kulinariów oraz podróży poprzez sztukę.

  To nie tylko relaksująca forma twórczości, ale także piękny sposób na udekorowanie domu. Ożyw swoje wnętrze i dodaj mu wyjątkowego charakteru dzięki temu niezwykłemu zestawowi do haftu diamentowego. W zestawie znajdziesz instrukcję, która krok po kroku pokaże Ci, jak wykonać obraz. Nawet jeśli jesteś początkujący, będziesz mógł stworzyć piękne dzieło sztuki.

  Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

  Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

  Oferowany Zestaw Zawiera:

  1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
  2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
  3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
  4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

  W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

  Przykładowy sposób wykonania:

  1. Przygotuj Miejsce Pracy:
   Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
  2. Przygotowanie Płótna:
   Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
  3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
   Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
  4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
   Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
  5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
   Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
  6. Rada odnośnie Wyklejania
   Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...