Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

  Haft Diamentowy XXL - największy w Polsce

  Nazwa zestawu: "MIASTO NOCĄ"

  Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.

  • Wymiary obrazu: 190 cm x 75 cm (nadruk około 185cm x 70cm)
  • Pełny haft: ponad 111 tys. elementów
  • Diamenciki: okrągłe
  • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

  Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

  Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

  Haft diamentowy 190 x 75 cm - Miasto Nocą

  Szukając pomysłu na leniwy wieczór czy popołudnie, warto sięgnąć po haft diamentowy, określany również jako diamond painting. Miasto Nocą to bardzo ciekawy projekt, który zgodnie ze swoją nazwą, przedstawia panoramę nowoczesnego miasta, w którym na pierwszym planie znajduje się woda, natomiast za wybrzeżem maluje się pejzaż oświetlonych drapaczy chmur. Rzeka pięknie odbija światła z budynków oraz przybrzeżnych lamp. To właśnie światło najbardziej przyciąga uwagę w tej nocnej scenerii, która z jednej strony hipnotyzuje, z drugiej uspokaja. W przypadku kolorystyki haft diamentowy Miasto Nocą przeważa odcieniami granatu i niebieskiego z domieszką żółci i pomarańczy. Obraz jest stosunkowo ciemny, dlatego dobrze będzie się prezentować na tle jasnych ścian.

  Miasto Nocą - haft diamentowy XXL

  Prezentowany obraz przedstawiający Miasto Nocą należy do grupy haftu diamentowego XXL, ze względu na swój rozmiar. Co więcej, dzięki rozmiarowi będzie nie tylko świetnie się prezentować, ale zapewni wiele godzin ekscytującej zabawy. Układanie Miasta Nocą może zapewnić mnóstwo zabawy – ukończenie układania wymaga całkiem sporo czasu. Dzięki temu produkt jest polecany bardziej doświadczonym użytkownikom. Cena zestawu jest konkurencyjna, natomiast sam produkt cieszy się dobrymi opiniami wielu użytkowników. Kolorowe diamenciki pięknie odbijają światło, dzięki temu haft diamentowy to doskonały pomysł na dekorację pomieszczenia.

  Oferowany Zestaw Zawiera:

  1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
  2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
  3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
  4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

  W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

  Przykładowy sposób wykonania:

  1. Przygotuj Miejsce Pracy:
   Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
  2. Przygotowanie Płótna:
   Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
  3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
   Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
  4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
   Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
  5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
   Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
  6. Rada odnośnie Wyklejania
   Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...