Wczytuję dane...

Rozmiar 30x30 cm

Dla miłośników tworzenia kompozycji techniką haftu diamentowego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy gotowe zestawy do wykonania trójwymiarowych obrazów o wymiarach 30x30. Każdy z nich zawiera niezbędne elementy, które pozwolą Ci samodzielnie wykleić dokładnie taką grafikę, jaką przedstawia dołączony szablon. To doskonały pomysł na niebanalny prezent lub oryginalną dekorację.

Czytaj więcej

 

Haft diamentowy 30x30 – upiększ przestrzeń kolorami i blaskiem

 

Nasze zestawy do wykonywania obrazów techniką specjalnego haftu diamentowego pozwolą Ci uzyskać niezwykły efekt. Zewnętrzna przestrzeń przy ramie pozostaje wolna, co pozwala uzyskać wrażenie głębi i spotęgować trójwymiarowość każdej mozaiki. Sama grafika po wyklejeniu zajmuje powierzchnię 25x25cm. Nasze obrazy wyróżnia wyjątkowe nasycenie kolorami oraz misterne wzornictwo, które jest efektem użycia akrylowych koralików. Wymiary ramy – 30x30 cm – pozwolą Ci uzyskać ciekawy, niewielki, choć zwracający na sobie uwagę dodatek dekoracyjny. Możesz także pokusić się o stworzenie kompozycji z kilku obrazów w tych wymiarach – na przykład na ścianie sypialni nad łóżkiem, w przedpokoju czy salonie.

 

Mozaika diamentowa special shape – wybierz swój wzór

 

W ofercie naszych obrazów do wyklejenia diamentowym haftem znajdziesz różnorodne motywy, dzięki czemu dopasujesz je do swojego gustu, charakteru obdarowywanej osoby lub stylizacji wnętrza. Proponujemy m.in. wzory z mandalą i motywy zwierzęce takie jak słoneczna sowa, kolorowe pandy czy wesołe chihuahua. Dla zwolenników dekoracji roślinnych proponujemy mozaiki diamentowe przedstawiające kwitnące drzewa, których kolorystyka jest dopasowana do zmieniających się pór roku. Bogata tematyka naszych obrazów, jakie możesz wykonać techniką haftu diamentowego, sprawia, że każdy znajdzie coś, co odpowiada jego zainteresowaniom. Komplety dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Wysoka jakość naszych obrazów

 

Nasze zestawy zawierają elementy wysokiej jakości, które gwarantują wyjątkowo żywe odwzorowanie grafiki oraz bogatą paletę kolorów. Obrazy wykonane haftem diamentowym 30x30 stanowią idealny pomysł na nieszablonowy prezent, uzupełnią każdą aranżację wnętrza – sprawdzą się w roli efektownego obrazu na ścianie lud dekoracji na komodzie. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają, jak wiele radości i satysfakcji sprawia tworzenie dostępnych w naszym sklepie trójwymiarowych kompozycji mozaikowych. Nasz asortyment jest sukcesywnie uzupełniany o nowe wzory i motywy, dlatego z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów