Wczytuję dane...

Przyroda

Haft diamentowy to technika ciesząca się coraz większa popularnością. Nic w tym dziwnego – pozwala tworzyć niezwykłe, bardzo oryginalne dzieła, trenować kreatywność, precyzję oraz cierpliwość. Jedną z jego odmian jest specjalny haft diamentowy – obrazy tworzy się, wykorzystując diamenciki o różnych kształtach i rozmiarach, które nie pokrywają szczelnie całej powierzchni płótna, nadruk pozostaje więc częściowo widoczny. To daje całkowicie inny efekt wizualny i estetyczny niż diamentowy haft pełny. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz zestawy, dzięki którym stworzysz obrazy wykonane właśnie tą techniką związane z tematyką przyrody.

Czytaj więcej

 

Haft diamentowy – przyroda

 

Przyroda to bardzo uniwersalny motyw przewodni dla obrazów. Kojarzy się z odpoczynkiem, spokojem, może wręcz nastrajać refleksyjnie. Wykonane w technice specjalnego haftu diamentowego ukwiecone drzewa staną się wspaniałą ozdobą każdego pomieszczenia, dopasowując się idealnie do różnych stylów i aranżacji. Swoimi żywymi barwami i blaskiem poszczególnych diamencików dodadzą wszystkim przebywającym koło nich osobom energii i poprawią nastrój. W naszym sklepie znajdziesz szablony o różnych rozmiarach (od 30x30 cm wzwyż) i formatach, dzięki czemu z pewnością dobierzesz idealny dla siebie – który będzie pasował do Twojego domu lub po prostu będzie odpowiadał Twoim preferencjom, ilości wolnego czasu oraz cierpliwości.

Każdy zestaw składa się z diamencików (posegregowanych tak, by usprawnić Ci pracę), aplikatora, suchego kleju (ułatwiającego układanie poszczególnych elementów), pudełka do segregowania koralików oraz oczywiście pokrytego klejem płótna z nadrukiem. Dzięki temu pozostaje Ci już tylko znaleźć chwilę wolnego czasu, blat, na którym rozłożysz wszystkie części kompletu, i możesz brać się do pracy.

 

Piękne obrazy z motywem przyrody

 

Drzewa, kwiaty, motyle i ptaki – to motywy, które są bliskie niemal każdemu. Dlatego też wszystkie zestawy z tej kategorii to doskonała opcja na prezent, również dla dzieci (choć one powinny zajmować się haftem diamentowym wyłącznie pod kontrolą dorosłych). To świetny sposób na trenowanie spostrzegawczości,rozwijanie swoich zdolności manualnychi zmysłu artystycznego. Specjalny haft diamentowy pozwala tworzyć kompozycje o niezwykłych walorach estetycznych, nawiązujące jasno do klasycznych, starożytnych i średniowiecznych mozaikowych dzieł, w których używano kamieni szlachetnych. Dostępne w naszym sklepie produkty cieszą się doskonałymi opiniami klientów – nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale również oryginalność i wysoką jakość wykonania.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów