Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "NIEBIESKA PAPUŻKA"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy – ptak o rajskim charakterze

Prezentowany produkt to haft diamentowy 30 x 40 o wielu dopracowanych detalach, których wypełnianie diamencikami przynosi wiele satysfakcji i spokoju. Obraz posiada niepowtarzalny urok, a dzięki zestawieniu wyrazistych kolorów, ukończona ilustracja doskonale ozdobi wnętrze oraz nada mu nieco egzotycznego charakteru.

Haft diamentowy – sklep internetowy

Wyjątkowa ilustracja tworząca haft diamentowy z papugą w roli głównej składa się z wielu pięknych elementów – egzotyczna roślinność na intrygującym tle i dostojny ptak w samym centrum. Obraz jest dzięki temu niezwykle oryginalny oraz niepowtarzalny, a jednocześnie urzeka każdego.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór wzorów haftów diamentowych, które zapewnią Ci wiele wieczorów pełnych rozrywki i relaksu. Zestawy świetnie sprawdzają się jako prezent, podobnie jak gotowe, już wypełnione diamencikami obrazy. ,,Niebieska papużka” stanowi wyjątkowy wzór. Gdy skończysz ją wypełniać, zajrzyj do naszej oferty – czekają tam na Ciebie równie niepowtarzalne hafty diamentowe.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...