Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOTEK BIBLIOTEKARZ"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów.

Diamenciki: okrągłe

Zestaw do haftu diamentowego „Kot bibliotekarz” (55 x 75 cm) umożliwia stworzenie uroczej grafiki przedstawiającej zwierzaka śpiącego na półce między książkami. Wykonanie obrazu będzie wymagało sporo skupienia i cierpliwości ze względu na jego spory rozmiar – jednak tematyka sprzyja tego typu pracy. Uspokajający widok tworzonego powoli wizerunku zadowolonego, sennego kota i spokojna atmosfera biblioteki sprzyjają koncentracji i pozwolą odpocząć, oddając się twórczej pracy.

Kot i książki – haft diamentowy

Tworzone techniką haftu diamentowego zwierzęta zawsze wyglądają niezwykle – układane obok siebie diamenciki dają efekt trójwymiarowości, sierść wydaje się lśniąca i „miękka”, a całość ma lekko bajkowy i nierealny charakter. Na prezentowanych obrazie widzimy kota śpiącego spokojnie między grubymi, wiekowymi tomami oprawionymi w skórę. Dominują brązy w wielu odcieniach, które kojarzą się ze spokojem, wiedzą i mądrością, sprzyjają koncentracji – ta będzie kluczowa do ukończenia dzieła. Między książkami dostrzec możemy również figurki ptaków, nadające całości nieco abstrakcyjnego charakteru.

Obraz, który uczy koncentracji

Zestaw ten przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych artystów, którzy mają już doświadczenie z techniką haftu diamentowego – ma dość spory rozmiar i składa się z wielu diamencików w bardzo podobnych kolorach, dlatego praca nad obrazem będzie wymagała niezwykłego skupienia. A jednak efekt pracy jest tego wart – emanujące spokojem i klasycznym urokiem dzieło będzie doskonale pasowało do każdej biblioteczki, gabinetu czy salonu, wprowadzając atmosferę sprzyjającą pracy i myśleniu, co potwierdzają nasi klienci w swoich opiniach. To świetny wybór nie tylko dla miłośników kotów i książek. Zestaw dostępny jest w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...