Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KOJE ZEN"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 25cm x 35cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - ryby

Haft diamentowy 30x40 cm ryby to obraz, obok którego nie można przejść obojętnie. Wykonaną mozaikę wystarczy oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Dzięki swojej głębi przyciągnie wzrok każdego, kto wejdzie do pomieszczenia zdobionego przez to małe dzieło sztuki. Intensywne kolory dodają mozaice charakteru, a obecny na nim wzór świetnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne wnętrza.

Haft diamentowy zwierzęta - ciekawa aktywność w atrakcyjnej cenie

Podaruj sobie chwilę relaksu, samodzielnie tworząc obraz, który następnie ozdobi Twoje wnętrze. Nic nie równa się z satysfakcją z własnoręcznego stworzenia ciekawego dodatku do swojego mieszkania. Haft diamentowy zwierzęta pozwala na ożywienie przestrzeni i nadanie jej magicznego charakteru. Pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów potwierdzają, że jest to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Przyjemność z wyklejania obrazu czerpać będą zarówno dzieci, jak i dorośli, dlatego jest to idealna rodzinna aktywność.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...