Wczytuję dane...

Różne

 

Specjalny haft diamentowy to oryginalna technika, umożliwiająca tworzenie barwnych, trójwymiarowych obrazów przy użyciu diamencików o zróżnicowanych kształtach i kolorach. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz zestawy umożliwiające wykonanie tym sposobem wielu zróżnicowanych grafik o różnorodnej tematyce, m.in. z motywami zwierząt, przyrody lub przedstawiających mandale. Gotowe obrazy mają klasyczny charakter, zabarwiony jednak nieco nowoczesną baśniowością.

 

Czytaj więcej

Specjalny haft diamentowy jako dekoracja wnętrza

 

Specjalny haft diamentowy to wyjątkowe rozwiązanie polegające na tworzeniu unikatowej mozaiki diamentowej, dla której podłożem jest gotowy już obraz. Mieniące się kolorowe koraliki są w takim wypadku umiejętnie rozmieszczonym dodatkiem, który nadaje mu przestrzenności – w przeciwieństwie do haftu pełnego, tutaj nadruk na płótnie wciąż pozostaje częściowo widoczny, dzięki czemu efekt trójwymiarowości zostaje podkreślony. Dzieło pięknie odbija światło, stając się bardzo mocnym artystycznym akcentem w każdym pomieszczeniu.

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wzory o różnych rozmiarach, przez co bez problemu dobierzesz format idealny dla siebie – oferujemy płótna o wielkości od 30 cm aż do 57 cm, kwadratowe lub prostokątne. Tematyka grafik jest bardzo różnorodna: od fantastycznych ptaków, przez motyle, zwierzęta, drzewa, aż po abstrakcyjne wzory i klasyczne mandale. Niektóre utrzymane są stonowanych barwach – doskonale nadadzą się do „poważnych” pomieszczeń, eleganckich salonów czy gabinetów – inne z kolei maja bardziej baśniowy, czy wręcz bajkowy charakter i jasne, żywe kolory – przez co sprawdzą się w sypialniach czy pokojach dziecięcych.

 

Oferta sklepu – specjalny haft diamentowy w różnych wzorach

 

W naszym sklepie znajdziesz kompletne zestawy w rozmaitych rozmiarach dostępne w korzystnych cenach. Cieszymy się doskonałymi opiniami naszych klientów i wiemy, że haft diamentowy to świetny wybór dla miłośników nieszablonowych rozwiązań. Zdajemy sobie również sprawę, że z natury ludzie uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami, które będą w stanie każdego dnia wprowadzać nas w dobry nastrój. Oferowane przez nas kompletne zestawy są idealnym sposobem na relaksujący oraz kreatywny wieczór z bliskimi – lub na oryginalny prezent dla kogoś o artystycznej duszy. Równie dobrze w charakterze podarunku sprawdzi się również już gotowy, wyklejony przez nas obraz, w który włożymy serce i czas. Nadrukowany na płótnie wzór daje nam gwarancję na to, że stworzymy unikatowe i fantastyczne dzieło.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów