Wczytuję dane...

Zwierzęta

Specjalny haft diamentowy różni się znacznie od pełnego – również wykonuje się go, przyklejając diamenciki, jednak nie pokrywają one całego wzoru i mają zróżnicowane kształty, przez co nadruk na płótnie również jest w niektórych miejscach widoczny. Daje to niezwykły, trójwymiarowy efekt – zupełnie jakby mozaika wykonana została z kamieni szlachetnych. W tej kategorii znajdziesz piękne i oryginalne szablony przedstawiające zwierzęta, dzięki którym samodzielnie wykonasz obrazy o różnych kształtach i rozmiarach.

Czytaj więcej

Specjalny haft diamentowy – obrazy ze zwierzętami

 

 Przedstawione tą techniką haftu diamentowego zwierzęta nabierają fantastycznego, nieco baśniowego charakteru. Znajdziesz tu ptaki (np. pawie, sowy) czy drapieżniki (np. koty, wilki, słonie) oraz owady (np. motyle). Grafiki dostępne są w bardzo zróżnicowanej stylistyce – od wesołych, utrzymanych w jasnych kolorach, nieco bajkowych wzorów, po poważne, stonowane obrazy raczej w ciemnych barwach, które mimo to dzięki blaskowi poszczególnych koralików wciąż mają w sobie wiele magii. Również rozmiary zestawów można dobrać dokładnie do swoich potrzeb, umiejętności, cierpliwości – oraz ilości wolnego miejsca na ścianie. Obrazy ze zwierzętami dostępne są w formatach od 25x25 cm wzwyż, kwadratowe, okrągłe lub prostokątne w zależności od szablonu.

Każdy zestaw zawiera wszystkie elementy konieczne do wykonania tego typu haftu diamentowego: posegregowane pod względem koloru i kształtu diamenciki, płótno pokryte klejem, aplikator, pudełko od segregacji koralików oraz suchy klej ułatwiający aplikację.

 

Dlaczego haft specjalny?

 

Ta technika daje zupełnie inny efekt niż tradycyjny haft diamentowy pełny. Obrazy wykonane w ten sposób nawiązują do starożytnych mozaik – mimo że wzory ze zwierzętami są nowoczesne i fantastyczne, wciąż posiadają klasyczny szlif. Dzięki temu doskonale wpasują się w każde wnętrze, zarówno to bardziej tradycyjne, jak i nowoczesne, a nawet minimalistyczne – stanowiąc mocny, kolorowy akcent artystyczny. Salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy – szczególnie w tym ostatnim sprawdzą się doskonale, dodając mu bajkowości i przyciągając wzrok.

Dostępne w naszym sklepie zestawy to doskonała jakość w bardzo przystępnej cenie. Pomagają rozwijać kreatywność, uczą cierpliwości i umożliwiają stworzenie pięknych dekoracji, z którymi będziemy zawsze związani emocjonalnie – w końcu zamykają w sobie sporo naszego czasu i energii. Opinie naszych klientów podkreślają również, że doskonale sprawdzają sięjako prezent – zarówno w formie „DIY”, jak i jako gotowa grafika dla kogoś, kto będzie mógł od razu cieszyć się niezwykłym efektem końcowym.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów