Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOŃ MARZEŃ"

Wymiary obrazu: 35cm x 45cm (nadruk około 30cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 15 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu, gdyż jest to zajęcie odprężające, a zarazem pozwala na stworzenie pięknego obrazu, który następnie można zawiesić chociażby na ścianie w salonie. Ten zestaw przedstawia majestatycznego, białego konia, którego grzywę przeplatają różowe kwiaty. Haft z diamencików kwadratowych jest odrobinę trudniejszy w układaniu od mozaiki z koralików okrągłych - z drugiej strony efekt końcowy jest bardziej estetyczny, ponieważ elementy ściśle do siebie przylegają.

Haft diamentowy - sklep

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku oferujemy haft z diamencikami kwadratowymi bardzo dobrej jakości. Nasze koraliki nie mają nierówności, które mogłyby utrudnić lub nawet uniemożliwić układanie.

Haft diamentowy “Koń Marzeń” to bardzo chętnie wybierany model, ale zachęcamy Cię też do przejrzenia innych wzorów haftu, które są dostępne w naszym sklepie.

Haft diamentowy zwierzęta - opinie

Ten konkretny zestaw haftu diamentowego cieszy się wśród naszych klientów niemałym zainteresowaniem, gdyż jest bardzo szczegółowy, a także charakteryzuje się ładnymi kolorami. Jeżeli interesuje Cię zakup haftu diamentowego - nasz sklep przygotował dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę.

Haft diamentowy koń - przyjemne i pożyteczne

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...