Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "TĘCZOWY LEW"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Obraz lew - haft diamentowy

Dostępny w ofercie naszego sklepu haft diamentowy “tęczowy lew” to propozycja dla osób, które lubią tworzyć dzieła wypełnione żywymi barwami. Główną postacią na obrazie jest majestatyczny lew, a dokładniej jego twarz oraz korona ułożona z włosów. Zwierzę patrzy wprost na osobę, która przygląda się jego postaci. To dorosły osobnik, który prezentuje się dumnie ze względu na doskonały wygląd. Zdecydowanie elementem wyróżniającym tej mozaiki jest ogromna ilość różnych barw. Tęczowy lew został zaprojektowany w taki sposób, aby przyciągać wzrok i skłaniać do analizowania samej struktury. Barwy zostały zaprezentowane jak pociągnięcia kolorowej farby. Są intensywne i wyraźnie się od siebie oddzielają, znalazło się również miejsce na zabawę cieniowaniem, szczególnie w centralnej części haftu diamentowego.

Tęczowy lew - kompozycja barw

Haft diamentowy lew został odpowiednio skomponowany, duża ilość barw jest spójna i sprawia wrażenie doskonałej całości. Włosy zwierzęcia to często skrajne kolory - czerwień, niebieski, pomarańcz, zieleń czy żółty. Dolna część wizerunku to plamy białego koloru, który trudno odnaleźć w innych fragmentach haftu diamentowego. W centralnym punkcie dominuje z kolei fiolet oraz żółty. Obraz lwa - haft diamentowy to doskonała propozycja dla osób, które lubią intensywne kolory, a do tego nie boją się wyzwań. Wykonanie takiej kompozycji wymaga odpowiedniego skupienia, co pozwoli na uzyskanie doskonałych efektów. Zestaw polecany jest dla wszystkich lubiących sztukę w nurcie modernistycznym oraz abstrakcyjnym.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...