Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 35cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Wyjątkowy haft diamentowy – flamingi, ptaki

Flamingi to ptaki, którym nie można odmówić gracji i wdzięku. Zachwycają swoim niepowtarzalnym wyglądem, na który składają się przyciągający wzrok odcień różu, imponujące pióra oraz charakterystycznie zaokrąglona szyja, tworząca kształt połówki serca. To nieprzypadkowe skojarzenie, ponieważ ptaki te są symbolem miłości. Także w przypadku tego haftu diamentowego flamingi budzą podobne myśli, a ustawione na tle egzotycznej roślinności zdają się skrywać tajemnicę. Prezentowany haft diamentowy 40 × 50 będzie zatem uniwersalną, a zarazem przepiękną ozdobą wnętrza w każdym stylu.

Haft diamentowy – flamingi w hipnotyzującym odcieniu różu

Na tym hafcie diamentowym flamingi cechują się niesamowitym odcieniem różu, a całość kompozycji dopełniają setki mieniących się diamencików. Wypełnianie obrazu staje się pełną emocji przygodą, a egzotyka motywu pozwala odetchnąć od szarej codzienności. Ten haft diamentowy 40 × 50 jest dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie i cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...