Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

HAFT DIAMENTOWY, DIAMOND PAINTING

Haft diamentowy, Diamond painting, mozaika diamentowa - wszystkie te nazwy dotyczą jednej techniki rękodzieła, polegającej na wyklejaniu obrazu przy pomocy małych diamencików, ozdobnych kamyczków - według otrzymanego wzoru. To wspaniałe zajęcie dla redukcji stresu, rozluźnienia i relaksu. Proces wpływa także na naukę skupienia, zdolność koncentracji i utrzymywania uwagi. Przynosi dobre samopoczucie i zadowolenie. W trakcie układania możemy obserwować jak obraz powstaje i zaczyna lśnić i połyskiwać mnóstwem kolorów i odblasków.

Nazwa zestawu: "MATKA BOŻA Z DZIECKIEM"

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Wszystko co potrzebne, aby od początku do końca wykonać piękny wzór - do powieszenia na ścianie lub podarowania bliskiej osobie. W zestawie zawarte są wszystkie potrzebne elementy.

  • Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)
  • Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości
  • Diamenciki: specjalne
  • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy to idealna zabawa dla każdego. Układanie mozaiki pozwala rozwijać wyobraźnię oraz zdolności manualne. Działa również odprężająco i jest to po prostu wspaniała zabawa dla wszystkich.

Ukończony obraz prezentuje się bardzo atrakcyjnie, mieniąc się różnokolorowymi odblaskami, w zależności od kąta padającego światła.

Oferowany Zestaw Zawiera:

  1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
  2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
  3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
  4. Zestaw zawiera również indeks diamencikówi instrukcję ich rozmieszczenia.

Ważne: w przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy Sposób Wykonania Mozaiki:

Przygotuj Miejsce Pracy:

Otwórz opakowanie, sprawdź czy czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego na płótnie.

Przygotowanie Płótna:

Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.

Zaplanuj Proces Wyklejania:

Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki

Przygotuj Aplikator do Pracy:

Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszeczce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić - pomaga to w jego przenoszeniu na płótno.

Rozpocznij Proces Wyklejania:

Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Należy pamiętać, że kryształki są przenoszone na płótno właśnie przy pomocy specjalistycznego aplikatora do kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.

Rada odnośnie Wyklejania

Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim. Pod koniec wyklejania możesz całość przycisnąć książką dla wyrównania i lepszego efektu

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...