Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Drewniany Vintage Budzik - Ugears

Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

Vintage Budzik - model puzzli 3D

Drrrryń! Czas się obudzić, w ubiegłym wieku! W czasach przed telefonami komórkowymi i cyfrowymi alarmami istniało kiedyś fantastyczne urządzenie zwane budzikiem, z dwoma dzwonkami zamontowanymi na górze, które były uderzane przez oscylujący młotek.

Trzeba było nakręcić zegar kluczykiem, ustawić godzinę, o której miał zadzwonić. A kiedy rano z całej siły budzik dzwonił, dryndał ile miał sił, Ty, zdesperowany porannym wstawaniem, włączałeś opcję „drzemka”, rzucając budzikiem o ścianę. Wyobrażasz sobie, że takie budziki kiedyś istniały!

UGEARS Vintage Budzik to uroczy powrót do przeszłości, dekoracyjne przypomnienie mechanicznego budzika stojącego na szafce nocnej w domu Twoich rodziców lub dziadków.

Jak działa Vintage Budzik?

Kiedy poruszysz dużym kołem zębatym z boku, strzałkowe wskazówki Budzika obracają się i dzwonki dzwonią. To nadaje drewnianemu modelowi zegara charakterystyczny „klekot” alarmu.

Podczas gdy ten dekoracyjny drewniany model zegara nie odmierza czasu, wskazówki zegara są tak ustawione, że jeden pełny obrót wskazówki minutowej przesuwa wskazówkę godzinową o jedną pozycję.

Design tarczy zegara zawiera różne elementy, w tym słońce, rośliny, zawijasy zegara słoneczny, i jest osadzony na szczycie kolumn, które nadają całemu modelowi atrakcyjną strukturę architektoniczną.

Specyfikacja zestawu:

Model jest oceniany jako „łatwy” dla początkujących lub młodszych konstruktorów. Żadnego kleju. Po prostu wyciśnij elementy z listwy, połącz ze sobą. Potem wystarczy, że nasmarujesz zębatki woskiem i do przodu. Dzwoń dzwoneczku.

Specyfikacja Techniczna Vintage Budzik:

 • Poziom zaawansowania: łatwy
 • Ilość części: 43
 • Czas montażu: 0,5 - 1 godzina
 • Wymiary modelu: 9x5x12,5 cm
 • Opakowanie: 21x9,2x2 cm
 • Waga wysyłki: 0,148 kg

Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”.

Mechaniczne modele do składania Ugears

Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań.

Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

 • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
 • wzmacniają umiejętności kognitywne
 • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
 • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
 • umacniają wiarę we własne możliwości
 • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
 • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
 • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
 • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
 • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny.

Film Prezentujący Model

film dostępny jest pod poniższym adresem:

https://youtu.be/7Nfyt9mgRLQ

Czego możesz oczekiwać po modelu Vintage Budzik?

Vintage Budzik spodoba się fanom steampunkowego wzornictwa retro, zegarmistrzostwa i każdemu, kto już czerpał przyjemność z budowania Steampunkowego Zegara Ugears. Czy w kręgu Twojej rodziny i przyjaciół są miłośnicy zegarów lub kolekcjonerzy zegarków? Dlaczego nie podarować im zestawów zegarów Ugears DIY jako prezent na następne urodziny lub na święta?

Budzik Ugears Vintage to zabawny, mało wymagający i satysfakcjonujący projekt dla rodzin, nad którym można pracować razem. Stanowi on także atrakcyjny dodatek do wystroju domu. Więc śmiało, wyciągnij swój telefon i ustaw alarm przypominający o zakupie Vintage Budzika od UGEARS.

Drewniane puzzle 3D - doskonały pomysł na prezent

Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...