Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KRÓLEWSKI PAW"

Wymiary obrazu: 50cm x 110cm (nadruk około 45cm x 105cm)

Pełny haft: ponad 50 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Wielobarwny haft diamentowy - paw

Wyjątkowy obraz do wykonania przy zastosowaniu techniki haftu diamentowego przedstawia okazałego pawia, prezentującego swoje imponujące upierzenie. Jego prezentacja jest centralnym punktem tego obrazu haftu diamentowego. Ptak widoczny jest na pierwszym planie - siedząc, prezentuje on królewski pióropusz, opadający kaskadami na opleciony bujną roślinnością mur.

Technika haftu diamentowego idealnie oddaje wyjątkowy charakter tematyczny tego obrazu - każdy koralik mieni się wybraną barwą, doskonale oddając wrażenie trójwymiarowości. To jedna z najważniejszych cech, dzięki której pozytywne opinie wciąż pojawiają się w temacie tego haftu diamentowego. Paw z dumą prezentuje swój wygląd, co jest doskonale widoczne na tle natury. Również samo otoczenie ptaka jest niezwykle imponujące. Gotowy haft diamentowy - obraz w rozmiarach 50 cm x 95 cm wspaniale prezentuje się jako dekoracja wnętrza.

Haft diamentowy - obraz pawia w przystępnej cenie

W przypadku obrazów wykonywanych w technice haftu diamentowego liczy się przede wszystkim spójna kolorystyka. Ta zasada została w pełni zachowana przy obrazie pawia, który jest doskonale widoczny już z daleka. Jednocześnie spójna jest cała tematyka związana z tą propozycją haftu diamentowego. Ptak, a przede wszystkim jego upierzenie, doskonale komponuje się z tłem, przywodzącym na myśl magiczny ogród z wyjątkowym światłem. Zestaw dostępny w naszym sklepie stanowi więc prawdziwą podróż do bajkowej krainy natury.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469102

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...