Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SŁONECZNA SOWA 2"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 24cm x 24cm)

Pełny haft: ponad 5 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - „Słoneczna sowa 2” 30 × 30 cm

Obraz „Słoneczna sowa 2” jest przeznaczony do własnoręcznego wykonania techniką haftu diamentowego pełnego. Zastanawiasz się, co to oznacza? Otóż podczas jego kreowania całe płótno zostaje pokryte diamencikami i w efekcie uzyskuje się piękny, trójwymiarowy obraz.

Haft diamentowy z motywem sowy

Oferowany przez nas obraz przedstawia ptaka - sowę. Jest on utrzymany w ciepłych, wyrazistych kolorach. Można na nim dostrzec różne odcienie zieleni i czerwieni. Tło obrazu jest ozdobione pięknymi, hipnotyzującymi wzorami, od których ciężko oderwać wzrok. Obraz „Słoneczna sowa 2” to piękny dodatek do wnętrz klasycznych i rustykalnych, ale także w stylu boho.

„Słoneczna sowa 2” - haft diamentowy 30 × 30 cm

Oferowany przez nas obraz „Słoneczna sowa 2” cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Klienci potwierdzają, iż doskonale sprawdza się on w niemal wszystkich pomieszczeniach. Pięknie prezentuje się w salonach, domowych biurach, pokojach dziecięcych i sypialniach. Jest on świetnym pomysłem na prezent dla miłośników rękodzieła i osób, które pragną rozpocząć przygodę z robótkami ręcznymi. W naszym sklepie internetowym kupisz ten obraz w niskiej cenie. Zapraszamy do zakupu!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...