Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KWIECISTY JELEŃ"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Haft diamentowy 30 × 40 – “Kwiecisty jeleń”

Jedną z najciekawszych technik tworzenia obrazów jest haft diamentowy. Zwierzęta to jedna z wielu kategorii różnorodnych wzorów, które dostępne są w naszym sklepie. Dostępny na tej stronie zestaw umożliwia przygotowanie obrazu, który przedstawia nieco nietypowy, aczkolwiek fantastyczny wizerunek jelenia, na którego rogach (i nie tylko) znalazły się wielobarwne kwiaty. Sam w sobie jeleń jest bardzo dostojny, a jego futro ma piękny, brązowy kolor z białym kołnierzem. Rozłożyste, szare rogi ozdobione są natomiast pięknymi kwiatami, które nadają całej kompozycji wyjątkowego uroku. Gotowy obraz kwiecistego jelenia z pewnością ożywi każde pomieszczenie, nadając mu zupełnie nowy charakter.

Haft diamentowy “Jeleń” – cena i opinie konsumentów

Wysoką jakość produktu potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Nasz sklep dba o różnorodny asortyment, ekspresową realizację zamówienia oraz szybką wysyłkę na wskazany adres. Kwiecisty jeleń to wymagający wzór, który wymaga skupienia, cierpliwości i determinacji. Satysfakcja po ułożeniu tego oryginalnego obrazu sprawi, że haft diamentowy stanie się uwielbianą aktywnością na długie, spokojne wieczory. Cena obrazu uwarunkowana jest przede wszystkim parametrami technicznymi, tj. wymiarami czy liczbą elementów w zestawie.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...