Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "DWA WILKI"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Dwa wilki 30 × 40 – wyjątkowa mozaika do układania

Prezentowany zestaw do robienia mozaiki to doskonała okazja do tego, by wyciszyć się przy manualnym zajęciu, a jednocześnie stworzyć ciekawą i nietuzinkową ozdobę ścienną. Grafika przedstawiająca dwa wilki (30 × 40) przyciąga wzrok swoim designem, który stwarza szerokie pole do interpretacji. Jest symetryczna i wyważona, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w wielu wnętrzach, niezależnie od stylu.

Obraz wilka o magnetycznym spojrzeniu to wyjątkowa mozaika do układania, która wypełni wiele wieczorów, dając możliwość relaksacji i spokojnego skupienia się na tworzeniu. Patrząc na grafikę ma się wrażenie, że ścierają się na niej dwie siły, co jest nieodłącznym elementem życia. Spadające wokół gwiazdy i zestawienie kolorów pogłębiają hipnotyczność dzieła. Także z tego względu ten zestaw do robienia mozaiki to jeden z najczęściej wybieranych w naszym sklepie.

Zestaw do robienia mozaiki dwa wilki (30 × 40) – czym się wyróżnia?

Ze względu na swoje wymiary obraz wilka jest odpowiedni dla osób początkujących, a jednocześnie daje bardzo efektowny rezultat, który zachęca do dalszego rozwijania swoich zdolności manualnych.

Zestaw do robienia mozaiki zapewnia jednakową satysfakcję podczas wyklejania oraz podziwiania ukończonego dzieła. Wszystko za sprawą oryginalnej, intrygującej grafiki, ukazującej dwa wilki (30 × 40) o wielowymiarowej symbolice. Zwierzęta te, obecne od wieków w mitologii, łączą w sobie łagodność i nieustępliwość charakteru, lojalność i inteligencję. Jako ozdoba mozaika będzie przypominać o tych nieprzemijających wartościach, ciesząc oko i napawając dumą swojego twórcę.

Mozaika do układania z obrazem wilka, dzięki swojej uniwersalności znaczeniowej, przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od płci czy wieku. Z tego względu sprawdzi się również doskonale w roli prezentu. Popularność wzoru jest nieprzemijająca, a nawet ponadczasowa, dzięki czemu stanowi on wyjątkową ozdobę wnętrza.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...